TP-LINK TL-SG1210P Gigabit Ethernet (10 100 1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)
  • TP-LINK TL-SG1210P Gigabit Ethernet (10 100 1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)
  • TP-LINK TL-SG1210P Gigabit Ethernet (10 100 1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)
  • TP-LINK TL-SG1210P Gigabit Ethernet (10 100 1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)
  • TP-LINK TL-SG1210P Gigabit Ethernet (10 100 1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)

TP-LINK TL-SG1210P Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)

TPL-TL-SG1210P

TP-LINK TL-SG1210P, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Ophangsysteem voor aan de muur

€ 74,34

(€ 74,34 per stuk)

Inclusief belasting 1-4 werkdagen
Aantal
Beschikbaar

 

Privacy policy

 

Verzending of afhalen

 

Retourrecht

Omschrijving
TP-LINK TL-SG1210P. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 9. MAC-adrestabel: 4000 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x. DC voltage input: 53.5 V. Power over Ethernet (PoE). Ophangsysteem voor aan de muur
Productdetails
TP-Link
TPL-TL-SG1210P

Datasheet

Kleur van het product
Grijs
Breedte
209 mm
Diepte
126 mm
Hoogte
26 mm
Certificering
CE, FCC, RoHS
Typisch stroomverbruik
7,11 W
Temperatuur, in bedrijf
0 - 50 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
10 - 90 procent
Netwerkstandaard
IEEE 802.1p,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x
Gebruikershandleiding
Ja
LED-indicatoren
Ja
Materiaal behuizing
Metaal
Quality of Service (QoS)
Ja
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
9
Power over Ethernet (PoE)
Ja
Temperatuur bij opslag
-40 - 70 °C
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal moduleslots SPF
1
10G support
Nee
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T
Fiber ethernet cabling technologie
1000BASE-X
MAC-adrestabel
4000 entries
Switchingcapaciteit
20 Gbit/s
IGMP snooping
Ja
Vermogensverbruik (max)
78,13 W
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten
8
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget
63 W
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 90 procent
Warmtedissipatie
266,42 BTU/h
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten
9
Auto MDI/MDI-X
Ja
Ophangsysteem voor aan de muur
Ja
Auto-negotiation
Ja
Vermogenstoevoer inclusief
Nee
MAC-adres zelflerende functie
Ja
MAC-adres zelfverouderende functie
Ja
Fiber type
Single-mode
Store-and-forward
Ja
Fanloos
Ja
16 andere producten in dezelfde categorie:

Volg ons op Facebook